facebooklinkedinrss
like

PERSONLIG KONTAKT

Nedenfor finder du nogle af vore medarbejdere indenfor især salg og indkøb. Hvis du ikke finder den ønskede kontaktperson, kan du altid sende en mail til sales@helens.dk og skrive personens navn i emnefeltet. Alternativt kan du ringe til os på +45 64 40 39 40, så hjælper vi dig med at få fat i rette person hos Heléns.

Vores sælgere

Borregaard Thomas
Salgschef | Middelfart
+45 45 96 01 55 (dir.)
+45 40 50 86 35 (mobil)
thomas.borregaard@helens.dk


Hansen W Jørgen
Intern sælger | Middelfart
+45 63 40 80 03 (dir.)
jorgen.warthow.hansen@helens.dk


Jensen Flemming Bo
Salgschef | Albertslund
+45 43 27 09 12 (dir.)
+45 20 33 98 26 (mobil)
flemming.bo.jensen@helens.dk


Jørgensen C Dora
Intern sælger | Middelfart
+45 63 40 80 08 (dir.)
dora.csaba.jorgensen@helens.dk


Madsen Villy
Key Account Manager
+45 40 85 64 40 (mobil)
villy.madsen@helens.dk


Rasmussen Mette
Intern sælger / ordrespecialist | Middelfart
+45 63 40 80 08
mette.rasmussen@helens.dk 


Smedegaard Jette
Salgssupport | Middelfart
+45 63 40 80 10 (dir.)
jette.smedegaard@helens.dk 


 

Indkøb og logistik

Hansen Jan Albeck
Indkøbs- og logistikchef | Danmark
+45 82 40 80 02 (dir.)
+45 40 72 80 02 (mobil)
jan.a.hansen@helens.dk


Andersen Michael Normann  
Produktansvarlig | Albertslund
+45 43 27 09 31 (dir.)
+45 27 26 84 66 (mobil)
michael.normann.andersen@helens.dk


Egebjerg Alan
MM/MRP | Middelfart
+45 63 40 80 16 (dir.)
alan.egebjerg@helens.dk


Edsberg Kenn
Produktassistent | Middelfart
+45 63 40 80 18 (dir.)
+45 24 61 78 99 (mobil)
kenn.edsberg@helens.dk


Holm Pedersen Rikke
Indkøbsassistent | Middelfart
+45 63 80 40 07
rikkeholm.pedersen@helens.dk


Olsen Phillip
Produktansvarlig hydraulik | Middelfart
+45 63 40 80 06 (dir.)
+45 27 89 81 11 (mobil)
phillip.olsen@helens.dk


Willis Thomas
Transport | Middelfart
+45 63 40 80 14 (dir.)
+45 28 35 60 35 (mobil)
thomas.willis@helens.dk 

Adm.direktør | Produktion | Kvalitet & lager | Økonomi –

Essunger Jesper
Adm. direktør   Heléns Danmark | Middelfart
+45 82 40 80 01 (dir.)
+45 20 97 45 41 (mobil)
jesper.essunger@helens.dk


Brockhoff Danny
Produktions- og kvalitetschef | Middelfart
+45 82 40 80 12 (dir.)
+45 27 51 73 94 (mobil)
danny.brockhoff@helens.dk 


Jørgensen Allan
Lagerchef | Middelfart
+45 42 13 17 10 (mobil)
allan.jorgensen@helens.dk


Jørgensen Mette Refslund
Økonomiassistent | Middelfart
+45 45 96 01 62 (dir.)
mette.jorgensen@helens.dk